Eurovinjetės užsakymas

Paveikslėlyje pavaizduotas sunkvežimis su valstybinio numerio ženklu. Pažymėta valstybinio numerio ženklo šalies dalis

Transporto priemonės registracijos šalis

Pasirinkite šalies, kurioje registruota transporto priemonė, kodą. Šalies kodas taip pat yra nurodytas ant jūsų valstybinio numerio ženklo.

Nuotrauka, kurioje matomas registracijos dokumentas su paryškintu valstybinio numerio ženklu šalies

X

Transporto priemonės valstybinis numeris

Įveskite registracijos numerį tiksliai tokį, koks yra nurodytas jūsų transporto priemonės kortelėje / registracijos dokumente.

Nuotrauka, kurioje pavaizduotas sunkvežimis su paryškintu valstybiniu numeriu

X

Ašių klasė

Pasirinkite ašių klasę pagal bendrą sunkvežimio arba sunkvežimio ir priekabos junginio ašių skaičių, kurį naudojate greitkelyje. Tiesiog sudėkite sunkvežimio ir priekabos (-ų) ašių skaičių. Atkreipkite dėmesį: pakeltos ašys taip pat turi būti priskaičiuotos.

Paveikslėlyje pavaizduotas sunkvežimio vaizdas iš šono su išryškintomis ašimis

X

Emisijos klasė

Pasirinkite savo transporto priemonės emisijos klasę. Emisijos klasę galite rasti transporto priemonės kortelėje / registracijos dokumente. Jūsų transporto priemonės registracijos dokumente nenurodyta Euronorma?Tada taikoma ši lentelė:
Emisijos klasėPirmojo registravimo
data
Euro 0iki 1992-06-30
Euro 11992-07-01 - 1995-09-30
Euro 21995-10-01 - 2000-09-30
Euro 32000-10-01 - 2005-09-30
Euro 42005-10-01 - 2008-09-30
Euro 5 ir EEV*2008-10-01 - 2012-12-31
Euro 6 ar mažiau taršus nuo 2013-01-01
* EEV = Enhanced Environmental friendly Vehicle
Sunkvežimio su išmetamųjų teršalų ir registracijos dokumentais nuotrauka

X

Galioja nuo

Galioja nuo

Įveskite laikotarpio, kuriuo norite važiuoti mokamais keliais, pradžios datą. Galiojimas prasideda nuo užsakymo. Būsimiems laikotarpiams galiojimas prasideda pirmosios dienos 0:00 val.

X

Galioja iki

Galioja iki

Įveskite laikotarpio, kuriuo norite važiuoti mokamais keliais, pabaigos datą. Galiojimo laikas yra ne trumpesnis kaip 1 kalendorinė diena ir ne ilgesnis kaip 1 metai. Galiojimas baigiasi paskutinės galiojimo dienos 24:00 val.

X

 


Atkreipkite dėmesį: Danija Exit 2025

2025 m. sausio 1 d. Danijoje bus pereita nuo "Eurovinjetės" prie sunkiasvorėms krovininėms transporto priemonėms taikomo kelių mokesčio pagal nuvažiuotus kilometrus. Daugiau informacijos apie naująjį mokestį rasite www.vejafgifter.dk/en. Dėl šio pakeitimo po 2024 m. gruodžio 31 d. Danijoje nebereikės "Eurovinjetės".

 

Kitose "Eurovinjetės" valstybėse narėse: Liuksemburge, Nyderlanduose ir Švedijoje sunkiasvorėms krovininėms transporto priemonėms eurovinjetė vis dar reikalinga.


Registracija ir priėmimas

Jums nereikia susikurti paskyros, kad galėtumėte užsisakyti eurovinjetę. Eurovinjetė saugoma elektroniniu būdu ir nereikia neštis su savimi papildomų popierinių dokumentų. Eurovinjetė yra kelių naudotojo mokestis. Sunkiosioms krovininėms transporto priemonėms, kurių bendroji masė ne mažesnė nei 12 tonų, reikia įsigyti eurovinjetę, kad jomis būtų galima važiuoti greitkeliais ir mokamais keliais eurovinjetės šalyse (Danija, Liuksemburgas, Nyderlandai ir Švedija). Eurovinjetės šalių užsakymu AGES yra atsakinga už eurovinječių pardavimą. Eurovinjetė priimama visose eurovinjetės šalyse. Todėl net jei keliaujate per kelias eurovinjetės šalis, reikalinga tik viena galiojanti eurovinjetė.


Priimamos mokėjimo priemonės

  • Degalų ir parko kortelės

    AS24, Circle K, DKV, Esso, euroShell, eurotoll sas, EUROTRAFIC, Eurowag, LogPay, Mercedes ServiceCard, Multi Service Tolls, OMV, PLOSE, Ressa, TotalEnergies, TSI Global Star, UTA

  • Kreditinės kortelės

    Mastercard ir VISA