Eurovinjetės informacija

DUK

DKV kortelių turėtojai gali būti nukreipiami į my.dkv-mobility.com naudotojo autentiškumo patvirtinimo tikslu. Jei iškilo problemų dėl šio naudotojo autentifikavimo, pabandykite rezervuoti dar kartą. Taip pat atkreipkite dėmesį į informaciją, pateiktą skiltyje www.dkv-mobility.com/lt/keli%C5%B3-mokes%C4%8Diai/vinjet%C4%97/#faq.
Dėl to susisiekite su kortelės išdavėju.
Prieš užbaigdami užsakymą patikrinkite savo duomenų teisingumą. Jei užbaigę užsakymą aptiksite klaidą, užsakymo taisyti nebegalėsite. Už vinjetes, kurios dar galioja, dalį mokesčio galite atgauti pateikę prašymą grąžinti pinigus.
Ne, vinjetės negalima užsakyti atgaline data. Eurovinjetės galiojimo pradžia negali būti ankstesnė už užsakymo laiką (data, laikas).
Jei įvedėte neteisingą valstybinį numerį arba neteisingą šalies kodą, turite užsisakyti naują eurovinjetę su teisinga informacija. Jei buvo įvestas neteisingas galiojimo laikotarpis, turite papildomai užsisakyti galimai trūkstamą laikotarpį. Jei užsakytas neteisingas ašių ir emisijos klasės derinys lemia didesnį arba identišką mokestį (pagal tarifų sąrašą), lyginant su teisingai užsakytu deriniu, naujos vinjetės užsisakyti nereikia. Priešingu atveju turėsite užsisakyti naują vinjetę.
Jei saugos kodas bus įvestas neteisingai, automatiškai pasirodys naujas saugos kodas ir galėsite bandyti dar kartą.
Ne, to atlikti negalima.
Į valstybinio numerio laukelį įveskite savo transporto priemonės valstybinį numerį su visais skyrikliais (kaip nurodyta jūsų transporto priemonės dokumentuose). Neįmanoma įvesti umliautų ar specialiųjų simbolių. Raides, pvz., Ö arba Ø, pakeiskite O, o raides, pvz., Ä arba Å, pakeiskite raidėmis A ir pan.
Emisijos klasė nurodyta jūsų automobilio dokumentuose. Jei nežinote emisijos klasės arba jei jūsų emisijos klasės nėra sąraše, turite įvesti „Euro 0“.
Elektrinių sunkvežimių atveju pasirinkite emisijos klasę „mažiau taršus nei Euro 6“.
Ne, perrašyti iš principo negalima.
Kai tik išeisite arba uždarysite patvirtinimo puslapį, nebegalėsite atsispausdinti ar išsaugoti kvito.
Užbaigę užsakymą, portale pamatysite puslapį, kuriame galėsite atsispausdinti užsakymo kvitą arba atsisiųsti jį PDF formatu.
Internetu galite užsisakyti tik tokiu atveju, jei turite patvirtintą degalų, transporto priemonių parko arba kredito kortelę. Pagrindiniame puslapyje galite rasti galimų mokėjimo būdų sąrašą. Kitu atveju vinjetę galima užsisakyti daugelyje POS stočių. POS vietų sąrašą galite peržiūrėti internete adresu www.ages.de.
Iš esmės vinjetę galima užsisakyti su pradžios data visiems einamiesiems metams ne ilgesniam kaip 1 metų galiojimo laikotarpiui. Kiekvienų metų pabaigoje nustatomi nauji tarifai sekantiems metams. Nuo šio momento taip pat galimi išankstiniai užsakymai su pradžios data kitais metais.
Vinjetę galima užsisakyti ne ilgesniam kaip 1 metų laikotarpiui.
Danijoje arba Švedijoje registruotoms transporto priemonėms vinjetes reikia įsigyti iš nacionalinės mokesčių institucijos arba kelių eismo tarnybos.
Jei dar nepatvirtinote užsakymo paspausdami mygtuką „PIRKTI“, jūsų užsakymas gali būti neįvykdytas. Tik tuo atveju, jei užbaigėte užsakymą šiuo procesu ir įvyko sistemos gedimas, susisiekite su karštąja linija telefono numeriu: +49 1805 014653 *. (* 0,14 euro už kiekvieną prasidėjusią minutę iš „Deutsche Telekom“ fiksuoto telefono ryšio tinklo, skambučių kaina iš kito paslaugų teikėjo tinklo ar iš mobiliojo ryšio tinklų gali skirtis. Skambinantieji iš užsienio moka už tarptautinius skambučius savo paslaugų teikėjui. Redakcija 09-04-01).
Ne, registracija nebūtina.
CVV2 yra patvirtinimo kodas ir yra nurodytas ant kredito kortelės nugarėlės. Paskutiniai 3 skaitmenys yra patvirtinimo kodas.
Parašas yra apsaugos priemonė.
Ne, užsakymo duomenų atspausdinimas nėra esminis. Kvitas skirtas tik jūsų dokumentams ir jo nereikia vežiotis transporto priemonėje.
Informaciją apie pinigų grąžinimą pateikiama skiltyje „Dokumentai / Informacija apie pinigų grąžinimą“.
Ne, atšaukti per interneto portalą negalima.
Ne, užsakymas internetu negali būti atšauktas pardavimo vietoje.
Gavus dokumentus, prašymas bus išnagrinėtas per kelias dienas.
Ne, jūs negalite gauti pakaitinio kvito. Užsakymas galioja ir be kvito.
Su karštąja linija galite susisiekti nuo 8:00 iki 17:00 CET telefono numeriu: +49 1805 014653 *. (* 0,14 euro už kiekvieną prasidėjusią minutę iš „Deutsche Telekom“ fiksuoto telefono ryšio tinklo, skambučių kaina iš kito paslaugų teikėjo tinklo ar iš mobiliojo ryšio tinklų gali skirtis. Skambinantieji iš užsienio moka už tarptautinius skambučius savo paslaugų teikėjui. Redakcija 09-04-01).
Taip, užsakymo kvitas mokesčių teisės požiūriu turi būti laikomas sąskaita faktūra.
Kvitas nėra esminis užsakymui. Mokesčių tikslais turi būti laikomasi įstatymu nustatytos pareigos saugoti.
Karštoji linija veikia nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8:00 iki 17:00 CET.
Dienos vinjetė galioja visą kalendorinę dieną, bet ne anksčiau kaip nuo užsakymo momento.
Atlikus užsakymą, netaikomas joks apdorojimo laikas. Jei užsisakėte eurovinjetę, kuri pradeda galioti iš karto, mokamais keliais galite važiuoti iškart po užsakymo.
Iš esmės kiekvienas gali nusipirkti eurovinjetę savo automobiliui. Tik svarbu, kad eurovinjetė būtų nupirkta likus pakankamai laiko iki kelionės pradžios ir užsakant būtų įvesti teisingi duomenys.
Be eurovinjetės užsakymui reikalingų duomenų, nustatomas ir išsaugomas ir dabartinis jūsų IP adresas. IP adresas bus ištrintas praėjus 3 metams po eurovinjetės galiojimo pabaigos.
Užsakymo kvitas komerciniais ir mokesčių tikslais turi būti laikomas sąskaita faktūra. Todėl papildoma sąskaita faktūra nebus išrašyta.
Naudojimo instrukcija pateikiama skiltyje Dokumentai / Naudojimo instrukcija.
VISA ir „MasterCard“ kortelių naudojimas Eurovinjetės portale yra ribotas. Su ta pačia kortele per 3 dienas galima atlikti 4 užsakymus. Vieno užsakymo suma negali būti didesnė nei 50 eurų. Esant didesniam poreikiui, galite naudoti vieną iš kitų patvirtintų mokėjimo būdų.
Keli užsakymai (prekių krepšelis) galimi tik su degalų / transporto priemonių parko kortelėmis.
Tokiu atveju galite atsispausdinti arba atsisiųsti suvestinį kvitą, kuriame yra kiekvienos eurovinjetės kvitas.
Pirmiausia užsakomos vinjetės, kurių galiojimo laikas yra anksčiausias. Visi užsakymai iki kortelės limito yra vykdomi, o vinjetės, kurių negalima užsakyti, lieka prekių krepšelyje. Norėdami užsakyti prekių krepšelyje likusias eurovinjetes, galite naudoti kitą mokėjimo būdą.
Kiekvieną įvestą eurovinjetę galima ištrinti iš prekių krepšelio prieš atliekant įpareigojantį pirkimą.
Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į atitinkamos šalies kelių eismo instituciją.
Taip, užsakytą dieną galite važiuoti į visas eurovinjetės galiojimo šalis, net į kelias šalis tą pačią dieną.
Taip, vienu metu galite užsisakyti iki 10 eurovinječių.
„3D Secure“ kodo įvedimas suteikia papildomo saugumo atliekant internetines operacijas kredito kortelėmis. Taip siekiama sumažinti sukčiavimo ir nepavykusių atsiskaitymų dėl piktnaudžiavimo kortelėmis riziką.
Eurovinjetė saugoma elektroniniu būdu, nuo 2008 m. spalio 1 d. nebereikia kartu turėti kvito.
Susisiekite su kortelės išdavėju ir paklauskite, ar jūsų kortele leidžiami mokėjimai už eurovinjetes.
Dar kartą patikrinkite visus savo įvestus duomenis ir, jei reikia, susisiekite su kortelės išdavėju.